Kříženeček - 1.W.C. 2:2 (1:1)

06.10.2010 20:45

Klasika. Středa. 20:45. Křížaréna. 9 hráčů. Nána doma. Ruda v bráně. Soupeř nic moc. My víc. První gól. Prohráváme. Tlačíme. Kazíme. Neumíme. Nadáváme. Špoták, VM, gól. Poločas. Samej Murýňo. Tlak. Nepřesnosti. Marná snaha. Homeruny. Trestňák k tyči, gól. Prohráváme. Střílíme, netrefujeme. Nahráváme, na paty. Bráníme, odkopáváme. Honza, střela, gól. Tlak. Marnost. Konec. Remíza. Názory. Piva. Názory. Příště líp. Dík.

Zpět

Diskusní téma: Kříženeček - 1.W.C. 2:2 (1:1)

Odpovědět

malem bych nezminil nejhezci okamzik zapasu, kdy bergomi poustel s rozpazenyma rukama do autu dlouhy nakop soupere.... nicmene pupek zvany Milan chtel tecovat za kazdou cenu... ;) z nasledujiciho rohu nam gola nedali, a to je dulezity! :)

Datum 10.10.2010

Vložil Michal

Titulek report

Odpovědět

Jardo super, líp to popsat nešlo. Myslím, že část "Kazíme. Neumíme. Nadáváme." se opakovala i ve druhým poločase. :)