Diskuzní fórum

Datum 01.12.2016

Vložil jarda

Titulek Sparta Pivaři AC 2:4 (2:4) Kříženeček

Sparta Pivaři. Už první polovina názvu týmu soupeře byla vypovídající o jeho "kvalitách". Když se pak na zádech brankáře objevilo číslo 88, bylo vymalováno. Podtrhl to další hráč, který na zádech nosil druhé nejhorší možné číslo, 69.
A teď ke hře - na začátku jsme udělali pár hloupých chyb a soupeř se dostal 2x do vedení. Od stavu 2:1 jsme ale měli souvislou převahu, kterou jsme přetavili ve 3 góly a poločasový výsledek 2:4 v náš prospěch.
Druhý poločas byl čekáním na závěrečný hvizd, užívali jsme si sníh padající z nebe, vítr a teplotu kolem nuly.
Jen tak tak, že jsme si neodnesli domů dvě malé čivavy, které nabízela kolemjdoucí paní.
Dva body nám zajistili posun v tabulce na 4. místo, které nám velmi pravděpodobně již zůstane.